Titles you rated
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 3.5- Love in the Tinder ageRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5- PullRated ★ 2.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The Mother and the BearRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0