Series
Ratings
73- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
ReverseRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
CalifornicationRated ★ 3.0- Louie Season 4Rated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0- Boardwalk EmpireRated ★ 3.0
- Louie Season 3Rated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0