Titles you rated
A Happy EventRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
TracersRated ★ 2.5
You InsteadRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5