Series
Ratings
12
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sherlock HoundRated ★ 3.0