Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
The Christmas Chronicles 2Rated ★ 2.5
365 DaysRated ★ 1.0
The Golden HolidayRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0