Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0