Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
American PieRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
American ReunionRated ★ 3.0
She's Out of My LeagueRated ★ 5.0
Predator 2Rated ★ 5.0
Mutt BoyRated ★ 5.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 5.0
The Whole Nine YardsRated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0