Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 2.0
As Above, So BelowRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 1.5
6/45Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0