Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 5.0