Movies
Ratings
138
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5