Series
Ratings
58
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 1.5
YouRated ★ 2.5
EliteRated ★ 2.5
YouRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 0.5