Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.0
La La LandRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5