Movies
Ratings
189
The ClassicRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
My 11th MotherRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0- Lady DaddyRated ★ 2.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0