Series
Ratings
118
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0