Movies
Ratings
103
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Surf's UpRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0- Brave StoryRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0