Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0