Titles you rated
Land of MineRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
SwayRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Six-String SamuraiRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam F91Rated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0