Titles you rated
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam MS IGLOO 2: Gravity FrontRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: Apocalypse 0079Rated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 1.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
Generation KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0