Movies
Ratings
43
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0