Titles you rated
The HomesmanRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
The Good ShepherdRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Body of LiesRated ★ 3.5
Cries from SyriaRated ★ 4.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0