Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 0.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 1.0
RoomRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Burning ManRated ★ 1.0
StokerRated ★ 3.5
RestlessRated ★ 2.5
Eyes Wide ShutRated ★ 0.5
Ruby SparksRated ★ 0.5
Marvin's RoomRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 1.5