Series
Ratings
152
Running ManRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Just DanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
Ha-na's RestaurantRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
D.Gray-man HALLOWRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 4.0
VeepRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 0.5
The Office Season 2Rated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 3.0
Parks and RecreationRated ★ 4.5