Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
ChunhyangRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0