Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0