Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0