Movies
Ratings
33
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0