Movies
Ratings
219
JaneRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0- Red NailsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Closing DynastyRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5