Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0