Movies
Ratings
306
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 1.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5