Titles you rated
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5