Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0