Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 0.5
Hoping to Give You a Big Hug TonightRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Hana ni Keda MonoRated ★ 2.0
Scum's WishRated ★ 2.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.0
Devils LineRated ★ 2.0
Buried: Knights Templar and The Holy GrailRated ★ 3.5
Hana KimiRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 2.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
ChihayafuruRated ★ 1.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0