Series
Ratings
30
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5