Movies
Ratings
53
17 AgainRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0