Series
Ratings
34
KarmaRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0