Movies
Ratings
200
HeroRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
S DiaryRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0