Series
Ratings
100
My Lovely GirlRated ★ 2.5
General Hospital 2Rated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 2.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
MamaRated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 3.5
- Invisible ManRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5