Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Love with a CaseRated ★ 4.5
PerformerRated ★ 4.5
Riding a UnicornRated ★ 4.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.0
Promise CinderellaRated ★ 4.0
#RemoloveRated ★ 4.0
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 3.5
ReLIFE OVARated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
Cursed in LoveRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0