Series
Ratings
87
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 4.0