Movies
Ratings
30
GravityRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 5.0
The CallRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0