Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
 
Our MovieRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5