Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Demon Covered in ScarsRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
The Floor PlanRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
WickedRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5- SomebodyRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 5.0