Movies
Ratings
134
GloriaRated ★ 2.0
xXxRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0