Titles you rated
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Open CityRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0