Series
Ratings
15- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0