Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Juror #2Rated ★ 4.5
The Old WayRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
The Crucified LoversRated ★ 5.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 3.5- Audio-Visual Film CritiqueRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 4.5
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0