Titles you rated
The StudioRated ★ 4.0
A Nearly Normal FamilyRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.5- Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
Tokyo Vice Season 1Rated ★ 4.5
OzarkRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5- Three KingdomsRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5