Series
Ratings
33
RubiconRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5