Movies
Ratings
211
Hear MeRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.0
James and the Giant PeachRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 5.0