Titles you rated
Jason BourneRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
ExitRated ★ 1.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 1.0
Operation ChromiteRated ★ 0.5
Hunter KillerRated ★ 0.5